استفاده شما کاربر گرامی فروشگاه اینترنتی ابزار راشا و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. اطلاعات شخصی کاربران در فروشگاه اینترنتی ابزار راشا کاملا محرمانه است. فروشگاه اینترنتی ابزار راشا تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می کند. فروشگاه اینترنتی ابزار راشا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون ، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 2. فروشگاه اینترنتی ابزار راشا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند.
 3. برای تماس با فروشگاه اینترنتی ابزار راشا فقط روش ها و آدرس ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشد.
 4. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی ابزار راشا مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 5. فروشگاه اینترنتی ابزار راشا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد نا صحیح سایت که می تواند ناشی از عواملی خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه باشند (همانند نقص اینترنت ، مسائل مخابراتی ، نقص تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی ابزار راشا درج شده و فروشگاه اینترنتی فوق به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا ( از جمله هزینه های مربوطه) ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده ، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
 7. مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر گردیده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت ، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد. مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار مشخصات این کالاها درج شده است. برای کالاهائی که دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند هر گونه نقص و عیب فنی کالا ، باید در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09122409644 به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فورا بررسی و در صورت اثبات نقص ، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 24 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. کالاهای دارای گارانتی شرکتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری می گردد.
 8. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد ، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند ، هر یک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 9. در صورتی که مشتری از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا منصرف شود کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. اما بعد از ارسال ، کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و در صورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف ، فروشگاه اینترنتی ابزار راشا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
 10. اجناسی که با باربری ارسال می شود هزینه حمل تا باربری به عهده فروشگاه اینترنتی ابزار راشا و هزینه حمل از باربری تا مقصد مورد نظر بر عهده مشتری می باشد.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های فروشگاه اینترنتی ابزار راشا می باشد و در این راستا فروشگاه اینترنتی ابزار راشا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی کالای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ابزار راشا کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.

شرایط بازگرداندن کالا

 1. کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. استفاده از این سرویس در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه اینترنتی ابزار راشا باز گردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. این سرویس اشکال های فنی و ظاهری (شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده و جابه جائی نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل ، جابه جائی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیر معمول ، نگهداری و استفاده غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.
 2. کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد. اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هائی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا ، مشخصات فنی درج شده در سایت است. امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته بندی ممکن است لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.